pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kino

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Kino

Post autor: Heroine. »

Byłam pewna, że mamy taki temat jednak szukałam i nie znalazłam.

Chodzicie do kin? Czy może wolicie poczekać aż dany film wyjdzie na DVD i obejrzeć go spokojnie w domu?
Jak często chodzicie do kina? Tylko wtedy gdy ukaże się film na który czekaliście, czy na to co po prostu w jakimś stopniu Was zaciekawi?
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Do kina chodze srednio raz w tygodniu. Lubie to,jednak staram sie nie chodzic na najnowsze filmy ze wzgledu na ilosc ludzi,jak juz bardo chce obejrzec jakas premiere poprostu zalatwiam sobie prywatny seans.

Irytuje mnie bardzo syf jaki panuje w niektorych kinach,czesto sale nie sa sprzatane po poprzednich seansach i wrecz czuje jak buty kleja mi sie do podlogi,co jest naprawde nie fajnie.

Jezeli chodzi o rodzaj filmow...raczej stawiam na bardziej ambitne kino niz zwykla strzelanina,poscig czy ratowanie swiata przed nadlatujacym meteorem.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Lubię kino, choć nie chodzę za często.Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu.
Paranormalna pisze:Czy może wolicie poczekać aż dany film wyjdzie na DVD i obejrzeć go spokojnie w domu?
Ja pojawia się jakaś nowość to zazwyczaj czekam aż moje współlokatorki ściągną z Internetu i sobie obejrzymy. Ale tak w ogóle to ja filmy rzadko oglądam. Ostatnio w ogóle. Muszę mieć nastrój...
Paranormalna pisze:Tylko wtedy gdy ukaże się film na który czekaliście, czy na to co po prostu w jakimś stopniu Was zaciekawi?
Raczej gdy pojawi się coś na co czekałam. Chociaż np. na Avatara poszłam bo nic innego, co wydawało mi się ciekawe, nie leciało.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Dawno nie byłam w kinie, jakoś nie umiem się wybrać. Planujemy ze znajomymi już dobre parę miesięcy, a na planach się kończy. Przeszłabym się na jakiś dobry film, do kina 3D. :)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Paranormalna pisze:Chodzicie do kin?
Bardzo rzadko, w moim pobliskim kinie praktycznie nic niejest warte (bynajmniej mojej) uwagi pójścia i obejrzenia. Tym bardziej, że długo trzeba czekać na film bodajże miesiąc temu puścili dopiero Avatara. A do Rzeszowskich kin mam spory kawałek i zwyczajnie nie chce mi się jechać.
Paranormalna pisze:dany film wyjdzie na DVD i obejrzeć go spokojnie w domu?
Moja znajoma jest istną fanatyczną filmów jej chłopak pracuje w kinie więc jest na bieżąco i gdy tylko film jest dostępny do ściągnięcia ma go a ja od niej. Lubię sama z kubkiem kawy/herbaty obejrzeć spokojnie film w kinie trudno czasem jest się skupić.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Najbliższe kino mam w Krakowie, co prawda w moim mieście też jest, ale takie malutkie, nie bywam tam. A chodzę, gdy mam po prostu ochotę coś obejrzeć, rzadko się zdarza, żebym czekała na premierę jakiegoś filmu. W sumie, to nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam w kinie.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Paranormalna pisze:Chodzicie do kin?
Tak, często. W ciągu ostatnich 6 miesięcy byłam 5 razy.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Paranormalna pisze:Chodzicie do kin?
Nie bo nie lubię, wole zaoszczędzić i wybrać się do teatru.
Jak często chodzicie do kina?
Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Do najbliższego kina mam 80 km. Ostatni raz byłam w kinie na jakiejś wycieczce szkolnej czyli chyba w podstawówce.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Lubię kino. Panuje w nim niepowtarzalna atmosfera. Mimo wszystko siedzenie w domu przed ekranem jest jakieś... Inne. Nie wiem czy gorsze, czy lepsze. Nie jestem w stanie określić. Po prostu inne. A jednak w kinie bywam stosunkowo rzadko. To nasze jest... Tragiczne. Jedno na całe miasto. Poza tym, kasa. Mam nadzieję, że kiedyś to nadrobię (;.
Awatar użytkownika
Akane44
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-02-28, 01:29

Post autor: Akane44 »

Do kina chodzę bardzo rzadko, wolę oglądać filmy w domu, a nowości po jakimś czasie i tak przeważnie pojawiają się w enkowej wypożyczalni VOD. Ostatnio w kinie byłam w wakacje.
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

Uwielbiam kino. Były czasy kiedy chodziłam w każdy weekend potem się to zmieniło na środy (środy z orange)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Czasami zdarza mi się iść do kina, ale niezbyt często. Trudno obecnie znaleźć w kinie naprawdę wartościowy film. Wiele jest amerykańskich i polskich komedii- gniotów. Jak już wydam pieniądze, to oczekuję, że chociaż nie będę tego potem żałować.
Czasami jak wiem, że interesujący mnie film ma wejść na ekrany, to zazwyczaj pojawiam się na nim w kinie. W innych przypadkach oglądam filmy w domu.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Kiedyś chodziłam do kina bardzo często. Lubie oglądać filmy na dużym ekranie :)
Teraz bywam tam bardzo rzadko, ostatnio byłam w listopadzie... Interesujące mnie nowości oglądam w internecie.
Awatar użytkownika
lukaso
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2010-10-09, 13:06

Post autor: lukaso »

Chodzę ale naprawdę sporadycznie. Głównie na kino alternatywne albo offowe. Ewentualnie do muliplexu ale to na 3D albo "dla efektów". A tak to korzystam głównie z enkowej vod i iplexu. A poślizgów aż takich nie ma. Za to wygoda - bo u siebie i można sobie przerwę zrobić.
ODPOWIEDZ