pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fast foody

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Fast foody

Post autor: Lina »

Chyba każdy wie co to są fast foody :) Chciałabym was zapytać czy dużo tego jest w waszym życiu, czy często wychodzicie na hamburgera, pizze itp. czy może odżywiacie się całkowicie w sposób zdrowy??

Bardzo rzadko spożywam fast foody ale muszę się przyznać, że bardzo lubię ten rodzaj żywności i mogłabym to cały czas jeść ale wiem jakie byłyby tego skutki dlatego czasami muszę się powstrzymywać. Ogólnie to staram się jeść zdrowo, ale raz na dwa tygodnie pójdę na pizze czy kebaba, na wakacjach to częściej się zdarza.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Strasznie rzadko jem, raz na miesiąc albo i dwa. Owszem, bardzo lubię, ale staram się unikać tej żywności. Gdy byłam w szpitalu, to pozwoliłam złamać swoje zasady i jadłam prawie codziennie hot dogi, żeby wymigać się od obiadów ;P
Awatar użytkownika
Hard Candy.
-#
-#
Posty: 54
Rejestracja: 2009-05-10, 10:52

Post autor: Hard Candy. »

Uwielbiam. Ale też niekiedy muszę się powstrzymać, bo bym mogła jeść TYLKO to.; x
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Lubię to świństwo ;p ale nie jadam często ;)
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

Staram ograniczać do minimum. Przeważnie jak wiem, że nic mi się nie będzie chciało robić w domu do jedzenia to wtedy kupuje jakiegoś hamburgera. Chociaż muszę przyznać na pizzę ze znajomymi to dość często wychodzimy ;P
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zdarza się jeść może raz/dwa w miesiącu. Nie znoszę hamburgerów, hot dogów, ale za to uwielbiam frytki :D A co do pizzy jadam ją często, ale domowej roboty, bo taka smakuje mi najlepiej :)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Chodzę często bardzo. Najczęściej jak wychodzę na miasto ze znajomymi. A to jakaś pizza, a to pikantny w makdonaldzie, etc. Może i to niezdrowe, ale za to jakie doobre.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

yel. pisze:Może i to niezdrowe, ale za to jakie doobre.
Zgadzam się z Tobą, dokładnie tak samo myślę ;)

Ja pizze często jem, a inne to przy okazji jak mam gdzie kupić i jeśli wtedy jestem głodna, ale rzadko raczej.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Uwielbiam , uwielbiam , uwielbiam . Jem często bo uwielbiam : ]
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nie znoszę kebabów i nie wiem jak można to jeść :)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

czasami jem, ale zależy też co...
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Lubię, ale to strasznie niezdrowe. Mama nie pozwala mi jeść takich rzeczy więc nie jadam tego zbyt często.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie bede ściemniać ze nie lubie i nie jem bo zazwyczaj tak jest że najchętniej jadłabym wszytsko co nie zdrowe :P Uwielbiam kebaby
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Jem rzadko, głównie dlatego, bo szkoda mi kasy. Frytki, pierś z kurczaka, jakiś napój, i już 15zł. Niby mało, ale mi szkoda. Wolę kupić coś pożyteczniejszego.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nie jadam. Jeśli już ktoś mnie tam zaciągnie to zjem jakąś sałatkę, frytki lub inne dziwactwo.
ODPOWIEDZ