Co dzisiaj jadłeś/aś?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
MasaF
-#
-#

Re: Co dzisiaj jadłeś/aś?

Post autor: MasaF »

Ja na śniadanie zazwyczaj jajecznicę i takie tosty wyskakujące z opiekacza + sok wyciskany :D

rrrosalita
VIP
VIP

Post autor: rrrosalita »

Uwielbiam jeździć do rodziców, odpocząć ale kurcze maja taką jedna małą patelenke właśnie do jajecznicy ,jeszcze z czasów kawalerskich taty wiec sentyment :P , ale tak przeokrutnie się jajko do niej przywiera ,że czasem mam ochote wyciagnąć jakąs z teflonową powłoką i udawać ,że nie wiem gdzie ta stara :D

crystalka
-#
-#

Post autor: crystalka »

Dzisiaj obiad ekspresowy, miałam kartonik żurku z krakusa, podgrzałam i zjadłam z bułką ;) zupa musi być, częściej jem niż jakieś kotlety i też według mnie może za obiad wystarczyć

Awatar użytkownika
Nastka99
VIP
VIP

Post autor: Nastka99 »

Na śniadanie kanapki z białym serem i konfiturą jagodową. Na obiad w stołówce była dziś kasza z gulaszem i surówką, całkiem smaczne danie. :D

zbyhu
-#
-#
Kontakt:

Post autor: zbyhu »

makaron świderki arrighi do tego sos śmietanowy plus kurczak. Szybko zrobione i bardzo dobre.

Awatar użytkownika
Nastka99
VIP
VIP

Post autor: Nastka99 »

Wczoraj upiekłam pyszne paszteciki, które wzięłam dziś do pracy. Właśnie zajadam :D
Poczęstowałam też koleżanki z pracy i wszystkie poprosiły o przepis. Polecam: https://www.panitereska.pl/recipe-items/przepis-na-paszteciki-drozdzowe-z-kapusta-i-grzybami/
paszteciki-drozdzowe-z-kapusta-i-grzybami-1.jpg

agatkanower34
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: agatkanower34 »

Witam ja dzisiaj jadłam w hotelu pyszną rybę.

ODPOWIEDZ