Wysłany: 2009-09-30, 15:10   Siatkówka kobiet

Ej wygraliśmy! Wygraliśmy wczoraj 3:1 :)

Informacje
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 12

Wysłany: 2009-09-30, 21:44

no i git że trzymałaś bo wygraliśmy 3-1 też hehe piękny meczyk, dziewczyny ładnie atakowały, broniły, blok 1 klasa. teraz bułgarki i jesteśmy w strefie medalowej.

jako że nie mam polsatu to myślałem że nie obejrzę ale na ipla oglądnąłem za darmochę, fajna rzecz, a teraz LM lukam;)

Wysłany: 2009-10-01, 14:22

A ja miałam pewne obawy co do meczu z Rosją, ale teraz to jestem spokojna.

Informacje
Wiek: 29
Posty: 34

Wysłany: 2009-10-02, 12:07

Ech wygrały, wygrały i wczoraj też :) , a już się wydawało, że ciężko będzie. Pierwszy set przegrany, drugi 8 punktów przewagi Bułgarek... ech co za emocje :)

A teraz znów spotkamy się z Holandią... Oj może być groźnie oby dobra passa trwała :)

Wysłany: 2009-10-03, 00:26

Ja tam siatkówki kobiet nie lubię. Jest za delikatna i nudna, no i nie ma na co popatrzeć.
No ale mimo wszystko dumna jestem z naszych.

Ja tam siatkówki kobiet nie lubię

Ja też. Jak grali faceci to jeszcze sobie popatrzyłam.

Ale jako Polka cieszę się z każdego sukcesu :)

Informacje
Wiek: 29
Posty: 34

Wysłany: 2009-10-05, 15:00

Siatkówka kobieca jest trochę mniej dynamiczne ponieważ kobiety są słabsze i uderzone piłki lecą wolniej, ale nudna? No może ta w wykonaniu któryś tam ligowych klubów.
W mistrzostwach brały udział same najlepsze zespoły - mecz z Rosją, z Bułgaria charakteryzował się dużą dynamiką.
Delikatna? Oj dziewczyny, trenowałam siatkówkę i uwierzcie mi ta piłka która Wam się wydaje delikatna wcale nie jest delikatna. Nie każda mocno uderzona piłka leci bardzo szybko - szybkie są krótki podania i ataki które nie muszą być silniejsze od tych które lecą wolniej.

A oglądałyście mecz z Holandią?

Drużyna holenderska zaprezentowała się na najwyższym poziomie.
Dynamika gry była jak w meczach siatkówki męskiej.
Serwy, ataki - szybkie, silne. A jakie emocje... Owszem Polski przegrały ale z takim przeciwnikiem wygrać 1 seta to już bardzo wiele.